Prieš kurį laiką rašiau blog’o įrašą apie vadinamas “plus size“ merginas, kurios, deja, neretai savimi abejoja ar prastai jaučiasi dėl savo išvaizdos.

Jei dar neteko perskaityti, kviečiu tai padaryti čia!

Tačiau vis tiek noriu dar kartą sugrįžti prie šios temos …

Ilgą laiką masinės žiniasklaidos priemonės mums plovė smegenis kas yra toji  „tobula išvaizda“… Aš šiai nuomonei prieštarauju – visi yra gražūs savo, unikaliu būdu. Ypač tai, ką mes vadiname „plius dydžio“ merginomis. Nepaisant to, nenorėčiau jų vadinti tokiu būdu, nes vėlgi, kas yra „plius dydis“?

Visai neseniai mane itin įkvėpė kelios itin gražios merginos, kurios nuostabiai atrodė TTB MULTI suknelėse, tačiau pirmą kartą įžengusios į studiją, jos kone iškart norėjo apsisukti ir sprukti laukan, sakydamos, kad šie modeliai tinka tik lieknoms merginoms. NE!

Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (31)
Bordeaux MULTI suknelė ir Two colored MULTI suknelė

Kartu pasimatavome keletą suknelių, išbandėme įvairius jų susirišimo būdus, o merginos pamatė, kaip puošniai, seksualiai ir nuostabiai jos atrodo iš tiesų! Vėliau surengėme „PLUS SIZE“ fotosesiją su pora gražių ir nuostabiai mielų merginų – noriu  visiems parodyti, kad TTB suknelėse galite atrodyti labai gerai, nesvarbu, kokio dydžio, formos ar sudėjimo esate!

Kviečiu peržiūrėti žemiau esančią galeriją ir įsitikinti patiems, kaip nuostabiai suknelės atrodo ant bet kokios formos merginų 🙂

Tu juk žinai, kad esi deivė! Parodyk tai pasauliui!

Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (21)
Uždaresnis bordo maudymosi kostiumėlis

Prašome atvykti į mūsų studiją Vilniuje, Šnipiškių g. 2, arba bet kuriuo metu pasikonsultuoti su mumis internetu ir įsitikinsite patys – TTB puikiai tinka kiekvienai merginai!

Jei norite užsisakyti internetu, tiesiog išsirinkite svajonių suknelę ir jums reikalingą dydį – dabar galite būti tikros, kad atrodysite nuostabiai – žemiau pateikiame keletą įspūdingų variantų įkvėpimui 🙂 :

Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (23)
Florence
Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (18)
Penelope
Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (6)
Carmen
Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (22)
Emerald
Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (27)
Metal
Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (15)
Lille
Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (1)
Bordeaux
Plus Size Dress Prom Cocktail Wedding (9)
Chocolate

Kvieičiu peržiūrėti ir išbandyti keletą nuostabių būdų, kaip formuoti ir vilkėti MULTI sukneles plius dydžio merginoms, naudojant krūtinės juosta, sukuriant dar patogesnius ir įvairesnius įvaizdžius! <3

GG