Dažniausiai užduodami klausimai

GRĄŽINIMO POLITIKA

Kokia Jūsų prekių gražinimo politika?
 • Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, grąžinimas negalimas apatiniams drabužiams ir daiktams, pagamintiems pagal kliento asmeninius išmatavimus, arba pagal užsakymą pagamintiems daiktams.
 • Jei Jums netiko ar nepatiko bet kokia kita prekė – mes siūlome prekės vertės (kuri buvo sumokėta pirkimo metu) parduotuvės kreditą.

Nedėvėtą, nenaudotą prekę, originalioje būsenoje, tokią pat kokia jums buvo atsiųsta (be jokių dėvėjimo ženklų: makiažo, netikro įdegio, dezodorantų dėmių ir kvapų) galite grąžinti ir išsirinkti kitą, tokios pat vertės, tuo metu esančią mūsų asortimente preke. Jei keičiant prekę susidaro kainų skirtumas, pirkėjas privalo primokėti pardavėjui kainų skirtumą. Jei pardavėjas neturi pirkėjui tinkamos prekės, pirkėjas turi užpildyti laisvos formos prašymą, paaiškindamas, kodėl gauta prekė ji netenkino ir, pageidautina, ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo prekių gavimo grąžinti gautą prekę su pridėta forma. Tokiu atveju pirkėjas atgaus sumokėtą įsigytos prekės kainą. Klientai yra atsakingi už pašto ir kitas su grąžinimu susijusias išlaidas (jei tokių yra).

Pagal ES reglamentus, galite grąžinti gautas prekes per 14 dienų, tačiau mes skatiname klientus grąžinti netikusias prekes, per 1 darbo dieną nuo gavimo.

Gražinimo sąlygos

Pirkėjai atsako už grąžinimo išlaidas. Jei prekė grąžinama sugadinta – pirkėjas yra atsakingas už bet kokį prekės vertės sumažėjimą.

Pinigų gražinimas

Suma už grąžintą, įsigytą prekę pirkėjui grąžinama po prekės patikrinimo ir įsitikinimo, kad ši atitinka savo originalią būseną. Pinigai grąžinami taip pat, kaip buvo sumokėta už prekę, pvz., „Paypal“. grynaisiais, arba bankiniu pavedimu.

Grąžinimas gali užtrukti kelias dienas ar ilgiau, skaičiuojant nuo prekės gavimo ir patikrinimo, taip pat priklausomai nuo mokėjimo sistemų ir bankų veiklos.

MULTIFUNKCINĖS SUKNELĖS IR MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIAI

Kaip valyti?

Rekomenduojame sausą valymą, tačiau visus „Top to Bottom“ drabužius galima plauti rankomis, šiltame vandenyje. Taip pat galimas plovimas skalbimo mašinoje, įjungus rankinį, ar kitokį, lengvą skalbimo rėžimą, Jei atsiranda susiglamžymo žymių, jas lengvai galite išlyginti nekaitriu lygintuvu, lyginant iš blogosios audinio pusės. Taip pat galite lyginti gariniu lygintuvu.

Kaip išsimatuoti?

Liemuo: matuokite siauriausią talijos vietą.

Ilgis: matuokite nuo juosmens iki pageidaujamo sijono ilgio žemyn. Jei norite ilgos, žemę siekiančios suknelės ir planuojate ją dėvėti su aukštakulniais – nepamirškite pridėti jų kulniukų aukščio.

Kaip išsirinkti dydį?

Jei išsimatovote ir nerandate savo matmenų pasirinkimo (pvz. 73 cm.) – rekomenduojame skaičių suapvalinti (pvz.: 75 cm.). MULTI suknelės ir maudymosi kostiumėliai juostų dėka surišami per liemenį, tad liemens suveržimą galėsite kontroliuoti.

Ar galima MULTI suknelę dėvėti su liemenėle?

Žinoma! Tereikia pasirinkti atitinkimą suknelės surišimo būdą. Taip pat siūlome įsigyti tokios pačios spalvos, kaip jūsų MULTI suknelė, krūtinės juostą, kurios dėka susikursite uždaresnį įvaizdį ir galėsite paslėpti liemenėlę.

Kuo skiriasi uždaresnės ir atviresnės juostos?

Uždaresnės juostos siuvamos kryžmai, ant viena kitos, atviresnės – šalia viena kitos.

Kada rekomenduojama įsigyti sukneles pamergėms?

Rekomenduojame pamergių suknelėmis pasirūpinti likus 2-3 mėnesiams iki vestuvių.

Kur galiu pasimatuoti „Top to Bottom“ produkcijos?

Mūsų produkciją galite rasti:

„Top to Bottom“ studijoje (Šnipiškių g. 2, Vilnius),

„Green Podium“ (Laisvės al. 39,  Kaunas),
„Baltas ir Butikas“ (H. Manto g. 14, Klaipėda).

SIUNTIMAS

Kiek laiko užtrunka produkto išsiuntimas?

Mūsų drabužiai siuvami pagal užsakymus, todėl įprastai kiekvieno rūbo pasiuvimas užtrunka 2 savaites (vasaros sezono metu gali užsitęsti iki 3). Jei norite, kad jūsų užsakymas būtų pasiūtas greičiau, kiekvienoje prekėje galite pasirinkti skubaus pasiuvimo opciją. Tokiu atveju mes įsipareigojame pagaminti jūsų užsakymą per 5 darbo dienas, neskaičiuojant užsakymo dienos ir siuntimo termino. Jeigu turite konkrečią datą, kuria norite pasipuošti mūsų suknele – prašome mus informuoti, siekiant užtikrinti, kad prekė jus pasieks laiku.

Ar galiu pati atsiimti prekę?

Žinoma, savo užsakymą, gavę SMS žinutę apie jo pasiuvimą galite atvykti atsiimti Vilniuje, Šnipiškių g. 2, „Top to Bottom“ studijoje, jei tokį atsiėmimo būdą pasirinkote atlikdami užsakymą.

Ar siunčiate savo produkciją į užsienį?

Taip, siunčiame į visas pasaulio šalis.

Kaip galiu sekti savo užsakymą?

Kai jūsų užsakymas bus išsiųstas, el. paštu gausite apie tai informuojantį laišką, su siuntos numeriu. Siuntos numerį suvedę į paieškos sistemas, matysite siuntos statusą.

Kiek laiko užtrunka siuntos pristatymas?

Lietuvoje: 2-3 darbo dienos,
Europa: 7-9 darbo dienos,

Šiaurės Amerika: 10-15 darbo dienų,
Australija, Naujoji Zelandija ir Okeanija: 13-15 darbo dienų,
Azija ir Ramiojo Vandenyno šalys: 13-15 darbo dienų,

Pietų Amerika ir Karibų salos: 13-15 darbo dienų,
Šiaurės Afrika ir Vidurinieji Rytai: 13-15 darbo dienų.

Muitinės ir importo mokesčiai

Pirkėjai yra atsakingi už bet kokius trečiųjų šalių, tokių kaip tranzitinių šalių muitinės, paskaičiuotus importo ar kitus mokesčius. Dėl jų susijusio prekių vėlavimo mes nesame atsakingi.

Kaip galiu su jumis susisiekti?

Bet kokiais klausimais kreipkitės el. paštu info@ttbfashion.lt

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Naudojimosi taisyklės

Prieš naudodamiesi svetaine, atidžiai perskaitykite šias taisykles ir sąlygas. Visos čia esančios nuorodos į „mes“, „mus“ ir „mūsų“ laikomos nuorodomis į „Top to Bottom“, o nuorodos į „jus“ ir „jūsų“ laikomos nuorodomis į asmenis, pateikiančius užsakymą per šią svetainę.

Toliau pateiktos sąlygos taikomos visiems „Top to Bottom“ svetainės naudotojams. Pateikdami užsakymą mums, jūs patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate su šiomis sąlygomis. Taisyklės ir sąlygos gali būti keičiamos bet kuriuo metu, be išankstinio įspėjimo, todėl jūs privalote patikrinti šią informaciją prieš svetainės naudojimą ar užsakymo pateikimą. Jei turite kokių nors klausimų dėl mūsų sąlygų ir taisyklių, prašome susisiekti su mumis prieš pateikiant savo užsakymą.

Užsakymai
 • Pateikdami užsakymą, Jūs sutinkate, kad visi duomenys, kuriuos teikia www.ttbfashion.lt dėl prekių įsigijimo yra tiksli ir išsami visais atžvilgiais.
 • Jūs patvirtinate, kad visos prekės, kurias užsakote per www.ttbfashion.lt, yra skirtos tik asmeniniam ir privačiam naudojimui ir nėra skirtos perparduoti.
 • Prekių ar paslaugų pasiūla pateikta www.ttbfashion.lt priklauso nuo galimybės tuo metu pasiūti produktą, todėl viso asortimento galite nematyti.
 • Produktas ar paslauga gali būti bet kuriuo metu pašalinta, be išankstinio įspėjimo.
 • Mes pasiliekame teisę atsisakyti priimti užsakymus, gaminamus pagal išmatavimus, arba užsakymus pamergėms, visiškai arba iš dalies. Jei jūs jau sumokėjote už savo užsakymą ir dėl gamybos mastų mes negalime jo patenkinti – Jums bus grąžinta visa už atšauktą prekę sumokėta suma.
 • Prekių kainos gali keistis be išankstinio įspėjimo. Už prekes mokama yra kaina, kuri galioja prekės užsakymo ir mokėjimo momentu.
 • Reklaminiai pasiūlymai, kuponai ir kodai negali būti sumuojame ar naudojami perkant produktus ar kartu su kitais pasiūlymais, jei nenurodyta kitaip. Visi pasiūlymai priklauso nuo gamybos proceso užimtumo ir gali būti atšaukti bet kuriuo metu be įspėjimo.
 • Mes turime gauti pilną apmokėjimą už prekes, kad jūsų užsakymas būtų pradėtas gaminti.
 • Jūs patvirtinate, kad jūsų naudojamas mokėjimo metodas yra jūsų, ir kad jūsų mokėjimo paskyroje yra pakankamai lėšų, kad padengtų užsakytų produktų mokėjimą.
 • Jei bet koks jūsų užsakytas produktas yra nebepasiekiamas, mes su jumis susisieksime el. paštu, informuojant, kada galėsime įvykdyti jūsų užsakymą ar patvirtinti informaciją apie bet kokį atšaukimą, kai šis nebuvo įvykdytas.
 • Visos mūsų MULTI suknelės yra gaminamos taip, kad užtikrintume, jog vieno užsakymo suknelės bus siuvamos iš to paties tos spalvos atspalvio audinio, jei perkamos kartu. Jei užsakymai pateikiami atskirai, skirtingu metu, užtikrinti to paties atspalvio negalime.
 • Jei jūs neatsiimsite savo užsakymo ar šis grįš pas mus – jis bus saugomas du mėnesius, per kuriuos užsakymą galėsite atsiimti. Praėjus šiam terminui, užsakymas laikomas nebegaliojančiu.

„Top to Bottom“ pasilieka teisę nutraukti bet kokį susitarimą su jumis ir sustabdyti arba iš karto ir be išankstinio įspėjimo nutraukti jūsų prieigą prie svetainės jums, jei:

 • Laiku neapmokate už pateiktą užsakymą.
 • Pažeidžiate bet kurį, čia pateiktų taisyklių ir sąlygų punktą.
 • Jei mes to prašome, laiku nepateikiate pakankamai informacijos, kad galėtume nustatyti jūsų pateikto klausimo ar jūsų tapatybės tikslumą ir pagrįstumą.
 • Mes įtariame, kad jūs užsiimate, ar ketinate užsiimti, arba įsitraukti į nesąžiningą ar neteisėtos veiklą, susijusią su www.ttbfashion.lt.
Prekių atitiktis

Mes stengiamės užtikrinti, kad visų mūsų tinklalapyje ir mūsų kataloguose nurodytų produktų aprašymai, specifikacijos ir kainos būtų teisingos. Pateikta informacija apie gaminį ir jo specifikacija nėra privaloma, tačiau jūsų patogumui yra skirta pateikta bendrame kiekvieno produkto aprašyme.

„Top To Bottom“ pastebėję neatitikimus nedelsiant sieks ištaisyti klaidą, tačiau nėra teisiškai įpareigoti keisti klaidingai rodomą kainą.

Mes dedame visas pastangos, siekiant užtikrinti korektiškas produktų spalvas rodomas svetainėje, kad jos šios būtų atvaizduojamos kaip įmanoma panašesnės į realius atspalvius, tačiau dėl skirtingų kompiuterių, telefonų ekranų ar kitų elektroninių prietaisų ekranų, spalvos gali būti atvaizduojamos šiek tiek skirtingai. Dėl šios priežasties mes nepriimame grąžinimų dėl nuotoliniu būdu užsakytos prekės netinkamos spalvos, kurią matėte elektroninio prietaiso ekrane.

Siuntimas

Mūsų produkciją siunčiama visame pasaulyje. Visos siuntos išsiunčiamos iš Lietuvos. Siuntimo terminai skiriasi, priklausomai nuo gavėjo šalies:

Lietuvoje: 2-3 darbo dienos,
Europa: 7-9 darbo dienos,

Šiaurės Amerika: 10-15 darbo dienų,
Australija, Naujoji Zelandija ir Okeanija: 13-15 darbo dienų,
Azija ir Ramiojo Vandenyno šalys: 13-15 darbo dienų,

Pietų Amerika ir Karibų salos: 13-15 darbo dienų,
Šiaurės Afrika ir Vidurinieji Rytai: 13-15 darbo dienų.

Įsipareigojimai ir mokesčiai

Jūs esate atsakingas už visus tarptautinius importo, muitinės ar kitus gavėjo šalyje paskaičiuotus mokesčius.

Tokius mokesčius ar rinkliavas gali tekti sumokėti, kad jūsų užsakymas būtų išmuitintas ir perduotas jums, atvykęs į jūsų šalį. „Top to Bottom“ neatsako už šiuos mokesčius.

Mes taip pat neatsakome už siuntų vėlavimą dėl trečiųjų šalių kaltės.

Grąžinimo politika
 • Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, grąžinimas negalimas apatiniams drabužiams ir daiktams, pagamintiems pagal kliento asmeninius išmatavimus, arba pagal užsakymą pagamintiems daiktams.
 • Jei Jums netiko ar nepatiko bet kokia kita prekė – mes siūlome prekės vertės (kuri buvo sumokėta pirkimo metu) parduotuvės kreditą.

Nedėvėtą, nenaudotą prekę, originalioje būsenoje, tokią pat kokia jums buvo atsiųsta (be jokių dėvėjimo ženklų: makiažo, netikro įdegio, dezodorantų dėmių ir kvapų) galite grąžinti ir išsirinkti kitą, tokios pat vertės, tuo metu esančią mūsų asortimente preke. Jei keičiant prekę susidaro kainų skirtumas, pirkėjas privalo primokėti pardavėjui kainų skirtumą. Jei pardavėjas neturi pirkėjui tinkamos prekės, pirkėjas turi užpildyti laisvos formos prašymą, paaiškindamas, kodėl gauta prekė ji netenkino ir, pageidautina, ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo prekių gavimo grąžinti gautą prekę su pridėta forma. Tokiu atveju pirkėjas atgaus sumokėtą įsigytos prekės kainą. Klientai yra atsakingi už pašto ir kitas su grąžinimu susijusias išlaidas (jei tokių yra).

Pagal ES reglamentus, galite grąžinti gautas prekes per 14 dienų, tačiau mes skatiname klientus grąžinti netikusias prekes, per 1 darbo dieną nuo gavimo.

Pirkėjai atsako už grąžinimo išlaidas. Jei prekė grąžinama sugadinta – pirkėjas yra atsakingas už bet kokį prekės vertės sumažėjimą.

Suma už grąžintą, įsigytą prekę pirkėjui grąžinama po prekės patikrinimo ir įsitikinimo, kad ši atitinka savo originalią būseną. Pinigai grąžinami taip pat, kaip buvo sumokėta už prekę, pvz., „Paypal“. grynaisiais, arba bankiniu pavedimu.

Grąžinimas gali užtrukti kelias dienas ar ilgiau, skaičiuojant nuo prekės gavimo ir patikrinimo, taip pat priklausomai nuo mokėjimo sistemų ir bankų veiklos.

Privatumo politika

Pirkdami mūsų parduotuvėje, kaip pirkimo ir pardavimo proceso dalį, mes renkame jūsų pateiktą asmeninę informaciją, pvz., jūsų vardą, adresą ir el. pašto adresą.

Kai naršote mūsų parduotuvėje, mes automatiškai gauname jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, kad gautume informaciją, kuri padės mums sužinoti apie jūsų naršyklę ir operacinę sistemą.

Rinkodara el. paštu: su jūsų sutikimu mes galime siųsti jums el. laiškus apie mūsų produkciją, naujus produktus ir įvairius pasiūlymus.

Apsaugoti jūsų asmeninę informaciją yra mūsų prioritetas. Mes nekaupiame jokios asmeninės informacijos apie jus, nebent jūs savanoriškai pateiktumėte ją mums.

Kad „Top to Bottom“ galėtų tikslingiau pateikti jums mūsų svetainėje siūlomus produktus ir paslaugas, galime rinkti tam tikrą asmeninę informaciją, pvz .:

 • vardą ir pavardę,
 • siuntimo adresą,
 • el. pašto adresą,
 • telefono numerį.

Jei perkate „Top to Bottom“ produkciją, mes renkame atsiskaitymo ir kredito kortelės duomenis. Ši informacija naudojama pirkimo operacijai užbaigti ir užtikrinti.

„Top to Bottom“ renka ir naudoja jūsų asmeninę informaciją, siekiant valdyti svetainę ir korektiškai pristatyti jūsų įsigytus elementus.

Norėdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, imamės pagrįstų atsargumo priemonių ir laikomės geriausios proceso praktikos, kad įsitikintume, jog ši nebus prarasta, netinkamai naudojama, prieinama, atskleista, pakeista ar netinkamai sunaikinta.
„Top to Bottom“ neparduoda, nenuomoja, ar kitaip neperduoda savo klientų duomenų trečiosioms šalims.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šią privatumo politiką, todėl peržiūrėkite ją kaskart prieš pateikdami užsakymus. Pakeitimai įsigalios iškart po jų paskelbimo svetainėje. Jei atliksime esminius šios politikos pakeitimus, pranešime jums apie tai, kad ji buvo atnaujinta, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame kitaip, kaip ją naudojame, ir kokiomis aplinkybėmis mes naudojame ir (arba) atskleidžiame.

Jei norėtumėte: gauti daugiau informacijos, pasiūlyti pakeitimus, arba ištrinti savo asmeninę informaciją turimą apie jus, užregistruoti skundą, ar tiesiog norite daugiau informacijos susisiekite su mumis: info@ttbfashion.lt

Socialiniai tinklai

Maloniai prašome mūsų klientų pasidalinti įsigytos „Top to Bottom“ produkcijos nuotraukomis. Dalindamiesi nuotraukomis su mumis, klientai sutinka, kad šios gali būti naudojamos oficialiuose „Top to Bottom“ socialiniuose tinkluose („Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“) ir šioje svetainėje.

Slapukų naudojimo politika

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios sukuriamos bei saugomos Jūsų kompiuteryje siekiant užtikrinti Jums patogesnes naršymo galimybes.

Slapukais vadinami maži tekstiniai informacijos failai, turintys unikalius identifikacijos numerius, kurie yra perduodami iš interneto svetainės į lankytojo kompiuterio standųjį diską. Šių failų naudojimas leidžia “Top to Bottom” užtikrinti patogesnę naršymo galimybę bei daugiau sužinoti apie “Top to Bottom” naudotojų elgesį, analizuoti poreikius bei taip gerinti svetainę ir lankytojų aptarnavimą. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia “Top to Bottom” teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, pirkinių krepšelius, registracijos duomenis, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis).

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad “Top to Bottom” svetainė veiktų kaip dera.

Turite kitų klausimų? Susisiekite su mumis