Tikriausiai užsukote čia sužinoti, kas mes esame? Taigi …

„Top to Bottom“ – tai lietuviškas mados prekės ženklas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama multifunkciniams moteriškiems drabužiams. Mūsų unikalumas – rankų darbo produkcija, gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dauguma mūsų drabužių siuvami pagal individualius išmatavimus, siekiant užtikrinti geriausią rūbo pritaikymą kiekvienam asmeniui. Mūsų asortimente tiek ypatingosios, klienčių pamiltos „MULTI“ suknelės, kurios tinka visiems kūno tipams, nuostabūs maudymosi kostiumėliai, kurie gali būti dėvimi keliais skirtingais būdais, bei „wrap-over“ stiliaus palaidinės ir suknelės. Pasirinkdami mus – tikrai atrodysite pritrenkiančiai!

Mūsų sėkmės paslaptis – dėmesys detalėms. Tikime, kad kūrybiškumui ribų nėra, todėl nuolat tobuliname savo produktus ir kuriame naujus, kurie tenkintų ir viršytų mūsų klientų lūkesčius.

DIZAINERĖS ŽODIS

„Top to Bottom“ nebėra naujas prekės ženklas, tad aš džiaugiuosi, kad esame vieninteliai Lietuvoje, kuriantys išskirtinio dizaino, daugiafunkcinius drabužius, kurie leidžia Jums vis kitaip pažiūrėti į tą patį rūbą. Aš itin vertinu universalumą, todėl tai pritaikau ir savo kūriniuose. Derindami TTB drabužius su vis kitais aksesuarais, batais arba rūbais, galėsite devėti tą patį kūrinį skirtingomis progomis. Ši idėja atsispindi visose mūsų kolekcijose.

Visa mūsų produkcija yra išskirtinai rankų darbo, todėl esame tikri, kad nenuvilsime Jūsų kokybės klausimu. Kasmet mūsų klienčių skaičius sparčiai auga, tačiau mes neketiname pradėti masinės gamybos siuvyklose ar gamyklose. Vadovaujamės taisykle „kokybė yra svarbesnė už kiekybę“. Galite pastebėti, kad naujas kolekcijas išleidžiame ne itin dažnai ar dėsningai, tačiau kiekviena naujovė yra išjausta, unikali ir apgalvota.

Ko gero nė vienas iš jaunųjų prekių ženklų neturi tokios turtingos patenkintų klientų nuotraukų galerijos. Jų atsiliepimai ir dėkingumas yra didžiausias mūsų darbo įvertinimas. Tai reiškia, kad jie jaučiasi gerai, bei yra patenkinti savo išvaizda. Man, kaip drabužių kūrėjai, tai yra svarbiausia.

TTB prekės ženklo vizija – užtikrinti, kad kiekviena moteris jaustųsi graži. Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Esu labai laiminga turėdama puikią komandą, kuri padeda man judėti į priekį

„Be yourself, be beautiful from Top to Bottom“

Komanda

Cefba173 7cda 44f1 9ab2 Ce68ca7dbd49

Gabrielė

„Top to Bottom“ įkūrėja, variklis ir kūrybinė vadovė, kuri idėjas paverčia nuostabiais kūriniais. Be daugelio kitų darbų, Gabrielė palaiko komandinę dvasią ir užtikrina kokybišką jos darbą.

C0cc5134 6356 4a54 8e36 263be889754b

Manuela
TTB Studijos Vilniuje vadybininkė

Vienas iš pagrindinių TTB veidų. Ji taip pat pasitiks Jus TTB studijoje su plačia šypsena, padės išsirinkti tobulą suknelę ir parodys daug įdomių būdų, kaip ją nešioti!

Fb Img 1568977260156

Liveta
Projektų ir veiklos koordinatorė

Rūpinasi būtiniausių išteklių likučių kontrole, bei vidinės veiklos koordinavimu. Prižiūri bendradarbiavimą su partneriais ir siekia sėkmingai įvykdyti projektus.

0f70eabf 1901 4f3c 9265 90ec5d12582c 0568e945 0185 4b0f B86f 3accf989c463

SANDRA
Kokybės Kontrolierė

Užtikrina, kad Jūs gautumėte tik kokybiškus produktus. Kiekvieną drabužį atidžiai apžiūri, nepriekaištingai supakuoja ir pasirūpina, kad jis Jus pasiektų laiku.

Img 3652

Egidija
TTB Studijos Kaune vadybininkė

Pasitiks Jus TTB studijoje Kaune, supažindins su produkcija, padės išsirinkti tinkamiausius drabužius ir mielai atsakys į visus rūpimus klausimus.